Úvod » Náš tým » Ing. Lada Vávrová

Ing. Lada Vávrová

Ing. Lada Vávrová

Specialista obalových materiálů (značení, serializace, apod.) - farmacie

5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, stravenky ve výši 100 Kč, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport karta, vzdělávání a školení, a další.

Pro prosperující farmaceutickou společnost hledáme schopné uchazeče/-ky pro novou samostatnou pracovní pozici specializovanou na obalové materiály, bude se jednat zejména o nastavování a implementaci serializačních procesů a změn v souladu s aktuální legislativou.

Detail pozice

Asistentka controllingu / Junior Controller

30 - 35 000,-Kč, permanentky do fitness center, vstupenky do kin a divadel, jazykové kurzy, zážitkové aktivity, zdravotní péče, wellness, penzijní připojištění, stravenky

Do mezinárodní společnosti hledáme Asistentku conrollingu/Junior Controller.

Detail pozice

Stavbyvedoucí

práci na vyjímečných stavebních projektech, nadstandardní benefity

Construction Manager s výbornou AJ a se zkušeností s vedením velkých developerských projektů

Detail pozice

Researcher Analyst

Highly competitive financial evaluation, standard benefits (meal vouchers, cafeteria)

Do you have a expert knowledge of  data sourcing, reports and preparations of analyzes?

Detail pozice

Obchodní zástupce/manažer

30-40 tis. fix + zajímavé provize, auto i pro soukromé účely, flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, mnoho zaměstnaneckých benefitů

Jste schopný obchodník a technický typ? Hledáte zaměstnání v úspěšné, poctivé a dobře vedené firmě? Neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení!

Detail pozice

Industrial Consultant

motivující finanční ohodnocení + benefity, práce na HPP

Orientujete se na realitním trhu a máte dobrou znalost industriálního sektoru? Hledáme právě Vás.

Detail pozice

Obchodník (junior)

fixní plat + velmi zajímavé bonusy, vhodné pro absolventy | benefity: stravenky, intenzivní vzdělávání, příspěvek na dopravu, dovolená navíc - 5 týdnů dovolené, sick days, sportovní program, propagační předměty, výhodné volání i pro rodinné příslušníky, skvělé firemní akce, a další

Příležitost pro kandidáty s obchodním talentem - absolventy či s krátkou praxí, kteří rádi komunikují, dokáží se prosadit a chtějí začít svoji obchodní kariéru.

Detail pozice

Týmová asistentka

30 - 35 000,- Kč dle zkušeností a schopností, permanentky do fitness center, vstupenky do kin a divadel, jazykové kurzy, zážitkové aktivity, zdravotní péče, wellness, penzijní připojištění, stravenky

Pro prestižní mezinárodní společnost poskytující auditorské, daňové a poradenské služby, hledáme vhodné kandidátky na pozici Týmová asistentka.

Detail pozice

Výrobní ředitel

fix 50 - 60.000,-Kč, i více dle zkušeností + bonusy, osobní automobil, notebook, mobilní telefon

Pro firmu, která se zabývá návrhy, výrobou a dodávkou strojních a technologických zařízení a řešení (ocelové konstrukce) zejm. pro výrobce prefabrikátů z betonu, hledáme Výrobního ředitele.

Detail pozice

Sales Manager

stravenky, 25 dnů dovolené, studium AJ nebo NJ přímo ve firmě, příspěvek na dopravu, pojištění nebo sportovní aktivity

Zajímají Vás nové technologie? Hledáme schopné uchazeče na pozici Product/Sales Specialist – Říčany u Prahy. Pozice je vhodná i pro absolventy technických škol s citem pro obchod a komunikaci s klienty.

Detail pozice
Načíst další...
Sledujte nás
Fala doporučuje

Nevíte si rady s náborem? Zkuste naše nové školení!

Nejste personalista, ale máte ve vaší společnosti na starosti nábor a podporu nových zaměstnanců? Přijďte se k nám poradit a zorientovat. Využijte naše dvacetileté zkušenosti v této oblasti!

Hodnoty Agentury Fala s.r.o.

Myslím, že je dobré jednou za čas se zastavit a zkusit nadefinovat podstatu fungování společnosti. V článku jsou uvedené hodnoty a principy fungování Agentury Fala s.r.o. na jejichž podobě jsme se v týmu shodli.

Uvažujete o změně zaměstnání?

Uvažujete o změně zaměstnání?

Hledáte novou práci nebo pod vlivem pozitivním zpráv z personálního trhu uvažujete o novém uplatnění? Přijďte se poradit se zkušenými odborníky Agentury Fala.

© 2013-2018, Fala s.r.o. - personální agentura

Realizace a SEO: CCN Plus s.r.o.