Úvod » O společnosti

O společnosti

Lidé jsou nejcennější kapitál každé společnosti.

AGENTURA FALA se pohybuje v oblasti lidských zdrojů již od roku 1998. Za tu dobu jsme prokázali, že naše profesionalita, firemní etika a filozofie obstojí i na tak vysoce konkurenčním trhu, jako je oblast personálních a náborových služeb.  Vybudovali jsme rozsáhlé zdroje, které mohou sloužit hlavně Vám.

 

Nabízíme Vám:

Znalost trhu a prostředí – Díky dlouholetému stabilnímu rozvoji jsou naše procesy mnohokrát prakticky ověřeny.

Výjimečnost – naše vztahy s klienty i kandidáty jsou výjimečné a profesionální. Jsou vždy nabité pozitivní energií, otevřené a s osobním přístupem.

Osobní přístup a diskrétnost - Jeden konzultant se věnuje celému procesu výběrového řízení. Dokážeme rozpoznat potřeby kandidátů a motivovat je pro práci u Vás.

Profesionalita a špičkový výkon - Jádro našeho týmu tvoří zkušení senior konzultanti. Naše služby jsou zacílené na ty nejlepší kvalifikované kandidáty.
Otevřená obchodní politika - Vždy najdeme vhodné obchodní řešení naší spolupráce. Provizi Vám účtujeme pouze v případě nástupu kandidáta.

Najdeme Vám zaměstnance, kteří svými dovednostmi a přístupem umožní Vaší společnosti další růst.

Sledujte nás
Fala doporučuje

O čem bude nové školení

Snažili jsme se připravit obsah školení tak, abychom vám pomohli jednoduše se zorientovat v oblasti náboru a práce se zaměstnanci. 

FALA akademie - personální školení pro „nepersonalisty“

aneb „Za 20 let fungování máme personalistiku pod kůží a jdeme s kůží na trh“

Fotky Jiřího Hřebíčka

Fotky Jiřího Hřebíčka

Gratulujeme Jiřímu Hřebíčkovi k vítězství v soutěži Czech Press Photo! Jeho nádherné barevné fotky ptáků zdobí naše vinohradské prostory jako dlouhodobá prodejní výstava.  

© 2013-2018, Fala s.r.o. - personální agentura

Realizace a SEO: CCN Plus s.r.o.