Sledujte nás
Novinky

Karierní poradenství

Hledáte novou práci a nevíte jak na to? Zvažujete změny ve své kariéře? Přijďte se poradit se zkušenými personalními odborníky.

10 tipů pro absolventy

... aneb co je důležité nezanedbat při hledání prvního zaměstnání

Proč spolupracovat s personální agenturou?

Jeden z efektivních způsobů hledání práce je využívání služeb personální agentury. Ve zkušeném konzultantovi z kvalitní renomované agentury můžete získat cenného partnera a poradce v této nelehké situaci.

Úvodní stránka » O společnosti

O společnosti

Lidé jsou nejcennější kapitál každé společnosti.

AGENTURA FALA se pohybuje v oblasti lidských zdrojů již od roku 1998. Za tu dobu jsme prokázali, že naše profesionalita, firemní etika a filozofie obstojí i na tak vysoce konkurenčním trhu, jako je oblast personálních a náborových služeb.  Vybudovali jsme rozsáhlé zdroje, které mohou sloužit hlavně Vám.

 

Nabízíme Vám:

Znalost trhu a prostředí – Díky dlouholetému stabilnímu rozvoji jsou naše procesy mnohokrát prakticky ověřeny.

Výjimečnost – naše vztahy s klienty i kandidáty jsou výjimečné a profesionální. Jsou vždy nabité pozitivní energií, otevřené a s osobním přístupem.

Osobní přístup a diskrétnost - Jeden konzultant se věnuje celému procesu výběrového řízení. Dokážeme rozpoznat potřeby kandidátů a motivovat je pro práci u Vás.

Profesionalita a špičkový výkon - Jádro našeho týmu tvoří zkušení senior konzultanti. Naše služby jsou zacílené na ty nejlepší kvalifikované kandidáty.
Otevřená obchodní politika - Vždy najdeme vhodné obchodní řešení naší spolupráce. Provizi Vám účtujeme pouze v případě nástupu kandidáta.

Najdeme Vám zaměstnance, kteří svými dovednostmi a přístupem umožní Vaší společnosti další růst.

© 2013-2017, Fala s.r.o. - personální agentura

Realizace a SEO: CCN Plus s.r.o.