Úvod » Články » Novinky » Karierní poradenství

Karierní poradenství

Hledáte novou práci a nevíte jak na to? Zvažujete změny ve své kariéře? Nevíte kam svou pracovní energii nejlépe nasměrovat? Přijďte se poradit se zkušenými personálními odborníky.

Na personálním trhu jsme déle než 15 let. Všichni v Agentuře Fala  máme za sebou velké množství pohovorů, máme přečteno mnoho dobrých i špatných CV, slyšeli jsme spoustu pracovních příběhů. Sledujeme u kandidátů vzestup jejich kariéry, ale i občasné pády.

Jsme v neustálém kontaktu s mnoha zaměstnavateli. Známe jejich představy, požadavky a potřeby. Víme koho do svého týmu hledají a proč ho hledají.

Přijďte se poradit o vašem dalším směřování. Prokonzultovat potřebné personální materiály (CV, motivační dopis, fotka). Vyzkoušejte si pracovní pohovor. Můžete se nechat i otestovat, zjistit své pracovní předpoklady, silné a slabé stránky.

Cena hodinové konzultace je 1000 Kč. V případě zájmu možnost dlouhodobější spolupráce formou koučování.

Kontaktujte nás na vavrova@fala.cz.

Sledujte nás
Fala doporučuje

Rozumíme generaci Y?

Rozumíme generaci Y?

Zástupce generace Y potkáváme při své práci personálního konzultanta.  Snažíme se je poznat během pohovoru, zjistit jejich motivace, postoje a hnací motory. 

Fotky Jiřího Hřebíčka

Fotky Jiřího Hřebíčka

Gratulujeme Jiřímu Hřebíčkovi k vítězství v soutěži Czech Press Photo! Jeho nádherné barevné fotky ptáků zdobí naše vinohradské prostory jako dlouhodobá prodejní výstava.  

Karierní poradenství

Hledáte novou práci a nevíte jak na to? Zvažujete změny ve své kariéře? Přijďte se poradit se zkušenými personalními odborníky.

© 2013-2018, Fala s.r.o. - personální agentura

Realizace a SEO: CCN Plus s.r.o.