Úvod » Naše služby

Naše služby

Naše služby nelze jednoduše rozdělit do kategorií. Chceme Vám  být partnerem a pomocníkem ve všech směrech. Vše se prolíná.

Dobrý nábor nelze udělat bez komunikace s vámi a bez určité míry poradenství. Známe trh, známe kandidáty a rádi Vám pomůžeme správně formulovat a nasměrovat poptávku po těch správných lidech.

Naše práce se od klasického recruitmentu posunula na aktivní vyhledávání téměř na všechny typy pozic.  Formy executive search se již nevyužívá pouze pro vyšší pozice. Aktivně pro vás vyhledáváme manažery, potřebné specialisty, ale i zkušené administrativní pracovníky.

Víme, že neustále stoupají nároky a tlak na Vaše týmy. Koučováním Vám pomůžeme rychle začlenit nové zaměstnance, dodáme novou energii teamleaderům, pomůžeme pročistit vztahy mezi kolegy.

Sledujte nás
Fala doporučuje

O čem bude nové školení

Snažili jsme se připravit obsah školení tak, abychom vám pomohli jednoduše se zorientovat v oblasti náboru a práce se zaměstnanci. 

FALA akademie - personální školení pro „nepersonalisty“

aneb „Za 20 let fungování máme personalistiku pod kůží a jdeme s kůží na trh“

Fotky Jiřího Hřebíčka

Fotky Jiřího Hřebíčka

Gratulujeme Jiřímu Hřebíčkovi k vítězství v soutěži Czech Press Photo! Jeho nádherné barevné fotky ptáků zdobí naše vinohradské prostory jako dlouhodobá prodejní výstava.  

© 2013-2018, Fala s.r.o. - personální agentura

Realizace a SEO: CCN Plus s.r.o.