Úvod » Naše služby

Naše služby

Naše služby nelze jednoduše rozdělit do kategorií. Chceme Vám  být partnerem a pomocníkem ve všech směrech. Vše se prolíná.

Dobrý nábor nelze udělat bez komunikace s vámi a bez určité míry poradenství. Známe trh, známe kandidáty a rádi Vám pomůžeme správně formulovat a nasměrovat poptávku po těch správných lidech.

Naše práce se od klasického recruitmentu posunula na aktivní vyhledávání téměř na všechny typy pozic.  Formy executive search se již nevyužívá pouze pro vyšší pozice. Aktivně pro vás vyhledáváme manažery, potřebné specialisty, ale i zkušené administrativní pracovníky.

Víme, že neustále stoupají nároky a tlak na Vaše týmy. Koučováním Vám pomůžeme rychle začlenit nové zaměstnance, dodáme novou energii teamleaderům, pomůžeme pročistit vztahy mezi kolegy.

Sledujte nás
Fala doporučuje

Chystáme školení a cílené konzultace

Chceme využít naše dlouholeté zkušenosti z pracovního trhu a z neustálé aktivní práce s lidmi a poradenské činnosti. Připravujeme několik školení zaměřených na oblasti, v kterých jsme doma. Malá ochutnávka dále.

Fotky Jiřího Hřebíčka

Fotky Jiřího Hřebíčka

Gratulujeme Jiřímu Hřebíčkovi k vítězství v soutěži Czech Press Photo! Jeho nádherné barevné fotky ptáků zdobí naše vinohradské prostory jako dlouhodobá prodejní výstava.  

Hodnoty Agentury Fala s.r.o.

Myslím, že je dobré jednou za čas se zastavit a zkusit nadefinovat podstatu fungování společnosti. V článku jsou uvedené hodnoty a principy fungování Agentury Fala s.r.o. na jejichž podobě jsme se v týmu shodli.

© 2013-2018, Fala s.r.o. - personální agentura

Realizace a SEO: CCN Plus s.r.o.