Úvod » Naše služby

Naše služby

Naše služby nelze jednoduše rozdělit do kategorií. Chceme Vám  být partnerem a pomocníkem ve všech směrech. Vše se prolíná.

Dobrý nábor nelze udělat bez komunikace s vámi a bez určité míry poradenství. Známe trh, známe kandidáty a rádi Vám pomůžeme správně formulovat a nasměrovat poptávku po těch správných lidech.

Naše práce se od klasického recruitmentu posunula na aktivní vyhledávání téměř na všechny typy pozic.  Formy executive search se již nevyužívá pouze pro vyšší pozice. Aktivně pro vás vyhledáváme manažery, potřebné specialisty, ale i zkušené administrativní pracovníky.

Víme, že neustále stoupají nároky a tlak na Vaše týmy. Koučováním Vám pomůžeme rychle začlenit nové zaměstnance, dodáme novou energii teamleaderům, pomůžeme pročistit vztahy mezi kolegy.

Sledujte nás
Fala doporučuje

Koučování

Řešení, na která si přijdete sami, jsou vám nejbližší. To platí v pracovním i soukromém životě. Pomůžeme vám s hledáním cest, po kterých se vydáte. Kroky k cíli budou už vaše.

Hodnoty Agentury Fala s.r.o.

Myslím, že je dobré jednou za čas se zastavit a zkusit nadefinovat podstatu fungování společnosti. V článku jsou uvedené hodnoty a principy fungování Agentury Fala s.r.o. na jejichž podobě jsme se v týmu shodli.

Uvažujete o změně zaměstnání?

Uvažujete o změně zaměstnání?

Hledáte novou práci nebo pod vlivem pozitivním zpráv z personálního trhu uvažujete o novém uplatnění? Přijďte se poradit se zkušenými odborníky Agentury Fala.

© 2013-2024, Fala s.r.o. - personální agentura

Realizace a SEO: CCN Plus s.r.o.