Úvod » Obchodní zástupce/manažer - průmyslové lakování (stř.Čechy)

Obchodní zástupce/manažer - průmyslové lakování (stř.Čechy)

Jste schopný obchodník a technický typ, které ho baví komunikovat a jednat s firmami v oblasti průmyslu? A dokážete vést tým? V tom případě hledáme právě Vás. Vhodné kandidáty na tuto pozici hledáme pro našeho významného klienta, obchodní společnost zabývající se komplexními dodávkami lakovacích materiálů, příslušenství a technologií do lakoven, autolakoven, lakovacích a průmyslových provozů, projekční, servisní a školící činností.

Náplň práce:

  • obchodní činnost s produkty a systémy pro průmyslové lakování
  • péče o stávající zákazníky a akvizice nových
  • pravidelná komunikace se zákazníkem, aktivní účast na obchodních jednáních, reprezentace společnosti a udržování dlouhodobých vztahů
  • základní technická pomoc
  • úzká spolupráce s techniky, školiteli, produktovým a marketingovým oddělením
  • podílení se na vytváření obchodní politiky společnosti
  • vedení týmu obchodníků a techniků připravující nabídky
  • aktivní účast na obchodních jednáních, reprezentace společnosti a udržování obchodních vztahů
  • podíl na tvorbě obchodní strategie firmy

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru (maturita)
  • praxe na obchodní pozici min. 2 roky, zájem o oblast auto-moto, autoopravárenství, lakování, a pod.
  • orientace v produktech - průmyslové lakovací materiály, příslušenství, technologie, autoopravárenský sortiment, a podobné
  • obchodní a aktivní povaha (umět navazovat kontakty, udržovat kvalitní a profesionální vztahy s klienty)
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti (jednání s obchodními partnery, příp. podřízenými)
  • komunikativní znalost angličtiny, němčina výhodou
  • uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel)
  • ŘP sk. B, ochotu cestovat
  • samostatnost, časovou flexibilitu, loajalitu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s více jak 25-ti letou tradicí
  • práci na HPP
  • plat dle zkušeností a výkonu - fixní plat: cca 35 - 40.000 Kč (i více - k jednání) + provize
  • zajištění zvyšování kvalifikace
  • příjemné a profesionální prostředí
  • předpoklad dlouhodobého setrvání u firmy
  • firemní benefity - stravenky, školící a vzdělávací program, roční bonus, firemní akce
  • mobil, notebook
  • služební automobil i k soukromým účelům

Nástup možný ihned nebo dohodou

Lokalita: Praha - východ (blízko Prahy po D1)

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj profesní životopis s aktuální fotografií a motivační dopis.

Kontaktní osoba

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy upravující ochranu osobních údajů (General Data Protection Regulation (EU) 2016/679).Souhlas je udělen společnosti AGENTURA FALAs.r.o., aby údaje spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům za účelem zprostředkování práce. Souhlas uděluji na dobu 5 let ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat zasláním e-mailu na fala@fala.cz. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost AGENTURA FALA s.r.o. prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* - takto označené položky je nutné vyplnit
Sledujte nás
Fala doporučuje

Nevíte si rady s náborem? Zkuste naše nové školení!

Nejste personalista, ale máte ve vaší společnosti na starosti nábor a podporu nových zaměstnanců? Přijďte se k nám poradit a zorientovat. Využijte naše dvacetileté zkušenosti v této oblasti!

Hodnoty Agentury Fala s.r.o.

Myslím, že je dobré jednou za čas se zastavit a zkusit nadefinovat podstatu fungování společnosti. V článku jsou uvedené hodnoty a principy fungování Agentury Fala s.r.o. na jejichž podobě jsme se v týmu shodli.

Uvažujete o změně zaměstnání?

Hledáte novou práci nebo pod vlivem pozitivním zpráv z personálního trhu uvažujete o novém uplatnění? Přijďte se poradit se zkušenými odborníky Agentury Fala.