Úvod » Customer Support Engineer

Customer Support Engineer

Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost vyrábějící a dodávající analytické rentgenové přístroje, hledáme velmi schopné kandidáty na pozici:

Náplň práce:

  • inženýr v oblasti zákaznické podpory
  • po zaškolení zodpovědnost za instalaci, údržbu a opravu zařízení (rentgenové difraktometry, rentgenové fluorescenční spektrometry, apod.) podle požadovaných standardů a specifikací
  • zaměření především na spokojenost zákazníků, oblast střední a východní Evropa
  • denní komunikace v anglickém jazyce
  • reporting v anglickém jazyce obchodnímu manažerovi pro východní Evropu
  • příslušná administrativa, výkazy nákladů
  • sebevzdělávání

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (Bc./ Ing.) v oboru elektrotechnika, elektronika, fyzika, mechatronika nebo srovnatelné
  • zkušenosti s PC konfigurací a softwarem
  • nejméně 5 let zkušeností v oboru v analytickém průmyslu
  • zkušenosti na obdobné pozici servisního technika/inženýra, např. pro medicínské přístroje, zubařské přístroje, laserové měřící přístroje, kalibraci přístrojů, apod.
  • zkušenosti v oblasti rentgenové fluorescence, rentgenové difrakce - není podmínkou
  • plynulou znalost českého nebo slovenského jazyka + velmi dobrou znalost anglického jazyka; další východoevropský jazyk výhodou
  • ochotu často cestovat autem/letadlem
  • schopnost pracovat autonomně a současně být týmovým hráčem
  • vysokou flexibilitu a orientovanost na zákazníka
  • podnikatelský postoj
  • schopnost pracovat dobře organizovaným způsobem
  • silné schopnosti řešit problémy
  • vynikající sociální a komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • zajímavou práci v mezinárodní špičkové společnosti
  • neustálý rozvoj vašich technických dovedností
  • základní plat 50-55.000,- Kč (v závislosti na zkušenostech, vzdělanosti, znalostech) + roční bonus
  • mobil, notebook
  • firemní automobil i k soukromým účelům
  • diety v zákonné výši
  • průběžná vzdělávání a školení
  • lokalita: ideálně Praha nebo Bratislava, celá ČR/SR

Nástup možný ihned nebo dohodou

Kontaktní osoba

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č.
101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti AGENTURA FALA
s.r.o., aby spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále
zpřístupňovala svým klientům za účelem zprostředkování práce. Souhlas uděluji na dobu 5 let
ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej
mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět
společnost AGENTURA FALA s.r.o. prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem
informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a
jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce
provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a
osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem
na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce
odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění
nebo likvidaci osobních údajů.

* - takto označené položky je nutné vyplnit
Sledujte nás
Fala doporučuje

Fotky Jiřího Hřebíčka

Gratulujeme Jiřímu Hřebíčkovi k vítězství v soutěži Czech Press Photo! Jeho nádherné barevné fotky ptáků zdobí naše vinohradské prostory jako dlouhodobá prodejní výstava.

Karierní poradenství

Hledáte novou práci a nevíte jak na to? Zvažujete změny ve své kariéře? Přijďte se poradit se zkušenými personalními odborníky.

10 tipů pro absolventy

... aneb co je důležité nezanedbat při hledání prvního zaměstnání