Úvod » Back office asistent/ka

Back office asistent/ka

Pro našeho klienta, zahraniční společnost a lídra na trhu v prodeji nákladních vozů, hledáme schopné kandidáty na pozici Back office asistent/ka.

 

Náplň práce:

  • administrativní podpora oddělení prodeje vystavování faktur
  • evidence přijatých faktur zadávání objednávek do systému komunikace s centrálou v Německu a ostatními pobočkami v České republice
  • příprava reportů a přehledů pro celé oddělení v SAP

 

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost na administrativní pozici min 3 roky
  • samostatnost a systematičnost
  • MS Office pokročilou znalost- důraz na Excel
  • nutná znalost AJ a NJ alespoň B2 - denní komunikace

 

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti se sídlem na Praze východ
  • sick days, penzijní pojištění, další finanční benefity v podobě ročních odměn

nástup ihned - zástup na mateřskou dovolenou

nástupní plat 35 - 40 000 plus finanční odměny dle obratu oddělení

 

Kontaktní osoba

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy upravující ochranu osobních údajů (General Data Protection Regulation (EU) 2016/679).Souhlas je udělen společnosti AGENTURA FALAs.r.o., aby údaje spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům za účelem zprostředkování práce. Souhlas uděluji na dobu 5 let ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat zasláním e-mailu na fala@fala.cz. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost AGENTURA FALA s.r.o. prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* - takto označené položky je nutné vyplnit
Sledujte nás
Fala doporučuje

Nevíte si rady s náborem? Zkuste naše nové školení!

Nejste personalista, ale máte ve vaší společnosti na starosti nábor a podporu nových zaměstnanců? Přijďte se k nám poradit a zorientovat. Využijte naše dvacetileté zkušenosti v této oblasti!

Hodnoty Agentury Fala s.r.o.

Myslím, že je dobré jednou za čas se zastavit a zkusit nadefinovat podstatu fungování společnosti. V článku jsou uvedené hodnoty a principy fungování Agentury Fala s.r.o. na jejichž podobě jsme se v týmu shodli.

Uvažujete o změně zaměstnání?

Uvažujete o změně zaměstnání?

Hledáte novou práci nebo pod vlivem pozitivním zpráv z personálního trhu uvažujete o novém uplatnění? Přijďte se poradit se zkušenými odborníky Agentury Fala.

© 2013-2020, Fala s.r.o. - personální agentura

Realizace a SEO: CCN Plus s.r.o.