Úvod » React vývojář webového frontendu

React vývojář webového frontendu

Náplň práce


Budete spolupracovat v týmu programátorů a analytiků na návrhu a vývoji webového uživatelského rozhraní a souvisejících nástrojů. Jde o nový projekt, ve kterém se budete podílet na architektuře platformy pro tvorbu webových aplikací. Budete navrhovat jednotlivé komponenty a programovat je v Reactu. Cílem je vytvořit kvalitní a univerzální „podvozek“ pro webové a mobilní aplikace, které umožní klientům jednotný a pohodlný přístup k jejich datům z webového prohlížeče.

 

Používané technologie: React, Redux, Typescript, GraphQL

 

Požadavky

 

 • JavaScript, HTML5, CSS3
 • Orientovat se v návrhu API
 • Pracovat v kolektivu
 • Velmi vítána je znalost knihoven React, Angular nebo Vue
 • Pokud se vyznáte i v Python, je to jen plus, protože v něm píšeme backend
 • vývoj pokročilých aplikací výhodou

 

Nabízíme

 • zázemí dobré zavedené IT firmy,
 • pružná pracovní doba, sickday, možnost práce z domu, 5 týdnů dovolené
 • zajímavou práci s možností seberealizace,
 • možnost vzdělávání a profesního růstu,
 • příjemné a neformální pracovní prostředí,
 • rozsáhlé zaměstnanecké výhody a benefity

Kontaktní osoba

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy upravující ochranu osobních údajů (General Data Protection Regulation (EU) 2016/679).Souhlas je udělen společnosti AGENTURA FALAs.r.o., aby údaje spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům za účelem zprostředkování práce. Souhlas uděluji na dobu 5 let ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat zasláním e-mailu na fala@fala.cz. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost AGENTURA FALA s.r.o. prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* - takto označené položky je nutné vyplnit
Sledujte nás
Fala doporučuje

Nevíte si rady s náborem? Zkuste naše nové školení!

Nejste personalista, ale máte ve vaší společnosti na starosti nábor a podporu nových zaměstnanců? Přijďte se k nám poradit a zorientovat. Využijte naše dvacetileté zkušenosti v této oblasti!

Hodnoty Agentury Fala s.r.o.

Myslím, že je dobré jednou za čas se zastavit a zkusit nadefinovat podstatu fungování společnosti. V článku jsou uvedené hodnoty a principy fungování Agentury Fala s.r.o. na jejichž podobě jsme se v týmu shodli.

Uvažujete o změně zaměstnání?

Uvažujete o změně zaměstnání?

Hledáte novou práci nebo pod vlivem pozitivním zpráv z personálního trhu uvažujete o novém uplatnění? Přijďte se poradit se zkušenými odborníky Agentury Fala.

© 2013-2020, Fala s.r.o. - personální agentura

Realizace a SEO: CCN Plus s.r.o.