Úvod » Solution Architect (Idm)

Solution Architect (Idm)

Pro softwarovou firmu, která se zabývá bezpečností IT a podporou podnikových procesů hledáme nového kolegu na pozici Solution Architect (Idm).

Firma působí na trhu již 20 let a je jedničkou v oblasti identity a access managementu v České republice.

 

Náplň práce:


Naší specialitou je oblast řízení životního cyklu identit v IT systémech. Díky nám mají v uživatelských účtech pořádek společnosti jako ČEZ, Raiffeisenbank, Vodafone,

Česká pošta, Avast, Česká televize a další. Vybudovali jsme si nejširší realizační tým na poli Identity Managementu a ovládáme hned několik různých nástrojů - komerční i open source.

Kombinujeme programování v Javě se znalostí produktu. Každý náš projekt je unikátní ve své velikosti, složitosti a míře přizpůsobení vybraného řešení.

Abychom si to shrnuli, náš nový parťák se bude angažovat v návrzích a realizaci řešení, odhadech pracností, stejně jako v komunikaci s klientem a menším týmem u nás ve firmě.

A rovněž bude mít příležitost sledovat novinky v oboru, tudíž může mít jistotu, že jeho profesní rozvoj bude stát za to.

 

Požadavky:

- zkušený Java programátor

- obchodní duch

- komunikativnost a prezentační schopnosti

- orientace v systémové architektuře

- zkušenost s následujícími technologiemi (s některými víc, u některých postačí okrajová znalost):


vývoj - Java SE, EE, Spring, Groovy a příbuzné technologie
popis datové struktury – XML, JSON, YAML
webové služby – REST, SOAP
relační databáze - MySQL, PostgreSQL, Oracle
adresářové služby - LDAP, Active Directory
reporting – JasperReports
bezpečnost – PKI, AES, Oauth
operační systémy - Linux, Windows
verzování - Git

 

Nabízíme:

  • přátelský kolektiv,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • 5 týdnům dovolené,
  • homeoffice,
  • tréninky a masáže na pracovišti,
  • straveneky a příspěvky na sport,
  • občerstvení na pracovišti,
  • velmi dobré platové ohodnocení

 

 

Kontaktní osoba

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy upravující ochranu osobních údajů (General Data Protection Regulation (EU) 2016/679).Souhlas je udělen společnosti AGENTURA FALAs.r.o., aby údaje spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům za účelem zprostředkování práce. Souhlas uděluji na dobu 5 let ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat zasláním e-mailu na fala@fala.cz. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost AGENTURA FALA s.r.o. prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* - takto označené položky je nutné vyplnit
Sledujte nás
Fala doporučuje

Nevíte si rady s náborem? Zkuste naše nové školení!

Nejste personalista, ale máte ve vaší společnosti na starosti nábor a podporu nových zaměstnanců? Přijďte se k nám poradit a zorientovat. Využijte naše dvacetileté zkušenosti v této oblasti!

Hodnoty Agentury Fala s.r.o.

Myslím, že je dobré jednou za čas se zastavit a zkusit nadefinovat podstatu fungování společnosti. V článku jsou uvedené hodnoty a principy fungování Agentury Fala s.r.o. na jejichž podobě jsme se v týmu shodli.

Uvažujete o změně zaměstnání?

Uvažujete o změně zaměstnání?

Hledáte novou práci nebo pod vlivem pozitivním zpráv z personálního trhu uvažujete o novém uplatnění? Přijďte se poradit se zkušenými odborníky Agentury Fala.

© 2013-2020, Fala s.r.o. - personální agentura

Realizace a SEO: CCN Plus s.r.o.