Úvod » Advokátní koncipient

Advokátní koncipient

Pro našeho klienta, renomovanou stabilní advokátní kancelář střední velikosti poskytující komplexní obchodněprávní služby v oblasti generálního práva tuzemské i mezinárodní klientele  hledáme talentované kandidáty pro dlouhodobou spolupráci s možností získat široké zkušenosti pro úspěšné složení advokátních zkoušek a pokračovat na pozici advokátů.

Vhodné pro absolventy právnických fakult

Požadujeme

 •  VŠ vzdělání - právní zaměření
 •  znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
 •  chuť se realizovat a spolupracovat
 •  pozice je vhodná i pro začínající koncipienty

 

Nabízíme

 

 •  zázemí zavedené advokátní společnosti s tuzemskou a mezinárodní klientelou
 •  různorodou práci na zajímavých projektech
 •  možnost získání širokého spektra zkušeností z mnoha oblastí generálního práva
 •  důraz na odborný růst a vedení, snaha po kvalitě
 •  perspektivu dlouhodobé spolupráce
 •  pohodovou atmosféru a firemní kulturu, rozumnou pracovní dobu, atraktivní prostory
 •  motivující pracovní ohodnocení
 •  5 týdnů dovolené, benefity

Místo: Centrum Prahy

 

Kontaktní osoba

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy upravující ochranu osobních údajů (General Data Protection Regulation (EU) 2016/679).Souhlas je udělen společnosti AGENTURA FALAs.r.o., aby údaje spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům za účelem zprostředkování práce. Souhlas uděluji na dobu 5 let ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat zasláním e-mailu na fala@fala.cz. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost AGENTURA FALA s.r.o. prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* - takto označené položky je nutné vyplnit
Sledujte nás
Fala doporučuje

Nevíte si rady s náborem? Zkuste naše nové školení!

Nejste personalista, ale máte ve vaší společnosti na starosti nábor a podporu nových zaměstnanců? Přijďte se k nám poradit a zorientovat. Využijte naše dvacetileté zkušenosti v této oblasti!

Hodnoty Agentury Fala s.r.o.

Myslím, že je dobré jednou za čas se zastavit a zkusit nadefinovat podstatu fungování společnosti. V článku jsou uvedené hodnoty a principy fungování Agentury Fala s.r.o. na jejichž podobě jsme se v týmu shodli.

Uvažujete o změně zaměstnání?

Uvažujete o změně zaměstnání?

Hledáte novou práci nebo pod vlivem pozitivním zpráv z personálního trhu uvažujete o novém uplatnění? Přijďte se poradit se zkušenými odborníky Agentury Fala.

© 2013-2019, Fala s.r.o. - personální agentura

Realizace a SEO: CCN Plus s.r.o.