Úvod » Přípravář/ka / Rozpočtář/ka staveb

Přípravář/ka / Rozpočtář/ka staveb

Pro českou stavební společnost působící v oblasti pozemních staveb - bytová výstavba, realizace interiérů (komerčních i bytových) vč.technologických částí, hledáme velmi schopné kandidáty na pozici Přípravář/ka / Rozpočtář/ka staveb.

Náplň práce:

  • příprava zakázky k realizaci
  • porovnávání současného stavu s plánem, monitorování a upozorňování na odchylky
  • poptávky materiálu, vystavování objednávek,
  • zajišťování materiálně-technického zásobování stavby
  • udržování cenové databáze stavebních prací a materiálu
  • komunikace se subdodavateli
  • komunikace s projektanty a projektovým manažerem stavby
  • harmonogram stavby
  • nákladové řízení stavby

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání stavebního směru
  • komunikativní znalost AJ - výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office + rozpočtové programy např. KROS apod., MS Profesional)
  • schopnost orientace ve stavebních výkresech - AutoCAD
  • analytické schopnosti
  • spolehlivost, zodpovědnost, poctivost
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí, rodinná atmosféra
  • předpoklad dlouhodobé spolupráce
  • HPP na dobu neurčitou
  • poctivé jednání
  • lokalita: nedaleko metra Nové Butovice

Nástup: ihned / dohodou (říjen-listopad 2017)

Kontaktní osoba

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č.
101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti AGENTURA FALA
s.r.o., aby spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále
zpřístupňovala svým klientům za účelem zprostředkování práce. Souhlas uděluji na dobu 5 let
ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej
mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět
společnost AGENTURA FALA s.r.o. prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem
informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a
jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce
provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a
osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem
na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce
odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění
nebo likvidaci osobních údajů.

* - takto označené položky je nutné vyplnit
Sledujte nás
Fala doporučuje

Fotky Jiřího Hřebíčka

Gratulujeme Jiřímu Hřebíčkovi k vítězství v soutěži Czech Press Photo! Jeho nádherné barevné fotky ptáků zdobí naše vinohradské prostory jako dlouhodobá prodejní výstava.

Karierní poradenství

Hledáte novou práci a nevíte jak na to? Zvažujete změny ve své kariéře? Přijďte se poradit se zkušenými personalními odborníky.

10 tipů pro absolventy

... aneb co je důležité nezanedbat při hledání prvního zaměstnání