Úvod » OBCHODNÍ MANAŽER – PRŮMYSL - Střední Čechy

OBCHODNÍ MANAŽER – PRŮMYSL - Střední Čechy

Pro našeho klienta významnou společnost zabývající se komplexními dodávkami lakovacích materiálů, příslušenstvím a technologií do lakoven, autolakoven a lakovacích provozů, projekční a servisní činností hledáme kandidáty na pozici:
OBCHODNÍ MANAŽER – PRŮMYSL

Náplň práce:

  • vytváření obchodní politiky společnosti
  • vedení týmu obchodníků a techniků připravující nabídky
  • aktivní účast na obchodních jednáních (reprezentace společnosti a udržování obchodních vztahů)
  • podíl na tvorbě obchodní strategie firmy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti a praxe na obchodní pozici z oblasti průmyslu nebo výrobních podniků, případně automobilového průmyslu
  • manažerské dovednosti
  • komunikativní schopnosti (jednání s obchodními partnery, podřízenými)
  • obchodní a aktivní povaha (umět navazovat kontakty, udržovat kvalitní a profesionální vztahy s klienty)
  • znalost angličtiny nebo němčiny výhodou
  • ŘP

Nabízíme:

  • práci na HPP ve významné, stabilní a renomované společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení v návaznosti na výsledky
  • zajištění zvyšování kvalifikace
  • profesionální prostředí
  • stravenky, firemní akce
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • služební telefon, notebook

Nástup:
ihned/po dohodě

Nástupní plat: 50 000,-Kč + provize

Kontaktní osoba

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy upravující ochranu osobních údajů (General Data Protection Regulation (EU) 2016/679).Souhlas je udělen společnosti AGENTURA FALAs.r.o., aby údaje spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům za účelem zprostředkování práce. Souhlas uděluji na dobu 5 let ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat zasláním e-mailu na fala@fala.cz. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost AGENTURA FALA s.r.o. prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

* - takto označené položky je nutné vyplnit
Sledujte nás
Fala doporučuje

Hodnoty Agentury Fala s.r.o.

Myslím, že je dobré jednou za čas se zastavit a zkusit nadefinovat podstatu fungování společnosti. V článku jsou uvedené hodnoty a principy fungování Agentury Fala s.r.o. na jejichž podobě jsme se v týmu shodli.

Uvažujete o změně zaměstnání?

Hledáte novou práci nebo pod vlivem pozitivním zpráv z personálního trhu uvažujete o novém uplatnění? Přijďte se poradit se zkušenými odborníky Agentury Fala.

10 tipů pro absolventy

... aneb co je důležité nezanedbat při hledání prvního zaměstnání