Úvod » Články » Novinky » Fotky Jiřího Hřebíčka

Fotky Jiřího Hřebíčka

Fotky Jiřího Hřebíčka

Naše práce je o setkávání s lidmi. Za těch téměř dvacet let fungování Faly jsme potkali řadu zajímavých lidí, s některými jsme navázali i dlouhodobější vztahy. Mezi jeden z velmi inspirativních kontaktů patří i setkání s fotografem Jiřím Hřebíčkem. 

Kandidáti se u nás díky němu cítí uvolněně a dobře. My se těšíme do práce. Jeho nádherné barevné fotky ptáků zdobí naše vinohradské prostory jako dlouhodobá prodejní výstava.  Najdete u nás i některé vítezné snímky, se kterými vyhrál Jiří cenu v soutěži CzechPressphoto v kategorii příroda.

Podívejte se na další zachycenou krásu http://www.jirihrebicek.cz/.

Viz https://www.czechpressphoto.cz/cpp/detail-rocniku/2017/305/

Gratulujeme k ocenění!


 

Sledujte nás
Fala doporučuje

Fotky Jiřího Hřebíčka

Fotky Jiřího Hřebíčka

Gratulujeme Jiřímu Hřebíčkovi k vítězství v soutěži Czech Press Photo! Jeho nádherné barevné fotky ptáků zdobí naše vinohradské prostory jako dlouhodobá prodejní výstava.  

Hodnoty Agentury Fala s.r.o.

Myslím, že je dobré jednou za čas se zastavit a zkusit nadefinovat podstatu fungování společnosti. V článku jsou uvedené hodnoty a principy fungování Agentury Fala s.r.o. na jejichž podobě jsme se v týmu shodli.

Karierní poradenství

Hledáte novou práci a nevíte jak na to? Zvažujete změny ve své kariéře? Přijďte se poradit se zkušenými personalními odborníky.

© 2013-2018, Fala s.r.o. - personální agentura

Realizace a SEO: CCN Plus s.r.o.