Úvod » Články » Novinky » Chystáme školení a cílené konzultace

Chystáme školení a cílené konzultace

Chceme využít naše dlouholeté zkušenosti z pracovního trhu a z neustálé aktivní práce s lidmi či poradenské činnosti. Připravujeme několik školení zaměřených na oblasti, v kterých jsme doma. Malá ochutnávka dále.

Nejsem HR specialista a mám na starosti nábor. Pracujete v menší firmě a spadnul pod Vás nábor nových zaměstnanců? Je to jenom jedna z mnoha činností, ve kterých se musíte zvládnout dobře orientovat? Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti, tipy a postřehy. Např. na co si je třeba dát při náboru pozor, co Vám říká CV, na co se ptát u pohovoru…

Chci se připravit na mateřské dovolené na návrat do práce. Jste nějakou dobu doma s dítětem a začínáte ztrácet kontakt s pracovním světem? Přestáváte věřit ve své odborné znalosti a pracovní kompetence?  Přijďte si s námi popovídat o vývoji na pracovním trhu, Vašich možnostech uplatnění a vhodné cestě k návratu do pracovního světa.

Jsem žena ve středním věku a začínám mít obavy ze změn kolem mě a rostoucích požadavků na mě. Nahrnuly se na Vás pracovní problémy, starosti s dětmi i rodiči? Pociťujete úbytek elánu a naopak vzrůstající obavy, jak vše ustojíte? Můžeme vše rozebrat, podívat se na problémy koučovacím úhlem pohledu a zjistit, že v tom nejsme samy.

Zajímal by vás nějaký typ z výše uvedených školení a konzultací? Ozvěte se prosím na vavrova@fala.cz a dozvíte se více.

Sledujte nás
Fala doporučuje

Fotky Jiřího Hřebíčka

Fotky Jiřího Hřebíčka

Gratulujeme Jiřímu Hřebíčkovi k vítězství v soutěži Czech Press Photo! Jeho nádherné barevné fotky ptáků zdobí naše vinohradské prostory jako dlouhodobá prodejní výstava.  

Hodnoty Agentury Fala s.r.o.

Myslím, že je dobré jednou za čas se zastavit a zkusit nadefinovat podstatu fungování společnosti. V článku jsou uvedené hodnoty a principy fungování Agentury Fala s.r.o. na jejichž podobě jsme se v týmu shodli.

Karierní poradenství

Hledáte novou práci a nevíte jak na to? Zvažujete změny ve své kariéře? Přijďte se poradit se zkušenými personalními odborníky.

© 2013-2018, Fala s.r.o. - personální agentura

Realizace a SEO: CCN Plus s.r.o.